Celá chata

N

ovostavba chalupy na polosamotě v horské osadě Pekařov u Pustých Žibřidovic v Jeseníkách. Chalupa je ideální místo pro rodinnou dovolenou uprostřed nádherných luk hor a lesů s nádhernými výhledy do okolí v nadmořské výšce 750m. V místě se nachází mnoho značených cest pro pěší výlety, cyklo, běžky. Ideální dovolená v malebném prostředí Jesenických hor.

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 1 až 12 osob ve 4 ložnicích a obývacím pokoji. Ložnice a pokoje: V podkroví 2x ložnice s manželským dvojlůžkem a samostatným jednolůžkem, 2x ložnice se dvěma samostatnými klůžky. V 1 patře v obývacím pokoji rozkládací gauč s dvojlůžkem. Sociální zařízení: 1.patro koupelna se sprchovým koutem, WC, umyvadlo, sauna. Podkroví koupelna s vanou, sprchový kout, WC, bidet, umyvadlo. Vytápění: El. kotel s podlahovým vytápěním. Kachlová kamna s vyhřívaným ležením s tepelnými rozvody. Zastřešený bazén 3x4m s terasou. Venkovní prosklená pergola s grilem a posezením pro 12 osob. Parkovaní u objektu pro 4 auta. Příjezdová komunikace je udržovaná obcí. K dispozici je i kolárna/lyžárna.

Dostupnost

Povinná pole jsou označena *

2 thoughts on “Celá chata

  1. Very friendly staff. Fabulous breakfast – including huge range of choices. Very good location – walking distance of the train station.

  2. Great location only a couple of minutes from the overground station. Very comfortable, large room. Nice bathroom with everything you could need. Good choice at breakfast. Great host.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *